Blog

En Yeni Barkod Yazıcılar

Teknoloji baş döndürücü bir hızla ilerlemeye devam ederken barkod yazıcılar da bu ilerlemeden nasibini alıyor. Artık yazıcılar çok daha yüksek çözünürlükte üretiliyor ve bu sayede net bir çıktı alınmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda daha küçük ebatlarda üretildiği için çok yer kaplamıyor. Gayet sessiz bir şekilde çalışarak hızlı bir şekilde barkod çıktısı almanızı sağlıyor.

Yeni Modellerin Yeni Özellikleri

Aralarında direk termal baskı yapabilen barkod yazıcı modellerinin de bulunduğu en yeni tasarımlar baskı uzunluğu ve baskı genişliği konusunda da artık beklentileri karşılayacak bir düzeye ulaşmış durumda. Maksimum 1100 milimetreye kadar çıkabilen baskı uzunlukları sayesinde ürünlerin etiketlenmesinde sorun yaşanmıyor.

Aynı zamanda 110 milimetre genişliğinde baskı elde etmenizi sağlayabilen küçük boyutlarda barkot yazıcı tasarımlarını da gayet uygun cüretler eşliğinde satın alabiliyorsunuz. Online olarak en yeni tasarımlara göz atabilir hatta cazip rakamlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Soft fontların yüklenebildiği barkod yazıcılar 90, 180 ve 270 derece baskı açılarıyla da dikkat çekiyor. Aldığınız farklı ebatlardaki barkod çıktılarını tüm ürün gruplarında kullanabiliyorsunuz.  

Bu gönderiyi paylaş


error: İçerikler korunmaktadır!