BarTender Etiket Dizayn Yazılımı

BarTender Yazılımları

Etiket Dizayn programları arasında hem profesyonel kullanıcılara hem amatör kullanıcılar hitap eden kuşkusuz en iyi etiket dizayn programı BARTENDER’dır. BarTender programı ile etiket tasarımı konusunda işiniz ile ilgili ihtiyacınız olan her ihtiyaca cevap bulabilirsiniz. BarTender etiket dizayn programı ile ilgili teknik destek ve lisans alımlarınız için Sembol Barkod Etiket San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’ini arayabilir, bilgi ve teknik destek alabilirsiniz.

Profesyonel nitelikte etiketler için en hızlı ve en kolay tasarım programı

Bu sayfada BarTender’in en önemli özelliklerinden ve yeteneklerinden bazıları anlatılmaktadır. İlgili ekran görüntülerine, grafiklere, ve açıklayıcı metinlere erişmeniz mümkündür. Ayrıca en son eklediğimiz özelliklerin vurgulandığı ayrı bir sayfa gibi, tüm özelliklerin ve ayrıntıların bulunduğu bir liste de görüntüleyebilirsiniz.

BarTender’in 30 günlük bu deneme sürümü, asıl ürünün tüm özelliklerine sahip bir yazılımdır. Bu süreden sonra BarTender, yazıcıya aktardığınız her bir barkodu ya da yazılı metni rastgele değişikliklere uğratan basit bir ‘Demo’ haline gelir. Örneğin ‘ABCD’ gibi bir barkod ya da yazılı metni yazıcıdan çıkartmak isteyecek olursanız, alacağınız çıktı ‘ABXD’ şeklinde.

Barkod Oluşturmada Tasarım Esnekliği

BarTender yazılımında Dünya üzerinde kullanılmakta olan barkod alfabelerinin tamamı bulabilirsiniz. Yazılım size esnek menüsü sayesinde barkod seçme ve bu barkodları X boyutlarını mils ve mm olarak seçme hakkı ve dünya üzerinde kullanılmakta olan standart ölçüler de manual seçme ve değiştirme hakkı vermektedir.

Barkod’u Visual Script ile bir den fazla alanlardan oluşturabilme özelliği olup, BarTender yazılımı Visual Script kodlarına müdahale izni veren ve yazılımcınıza esneklik kazandıran Dünya üzerindeki tek programdır.

Güncel Windows Teknolojisi

Microsoft’un resmi kullanıcılarına kesin bir sadakat-arayüz klavuzları; daha önce başka bir Windows uygulaması kullanmışsanız eğer, etiketlerinizin tasarımına hazır olduğunuz anlamına gelmektedir.
Araç tavsiyeleri küçük ipuçları önerir, ve üç araç çubuğunun her biri ekrandan görüntüden çıkarılabildiği gibi, istenilen boyutlara getirilebilme esnekliğine de sahiptir.
Bir çok etiket dizaynı değiştirip, yazdırın.

Baskı Ön İzleme

BarTender tasarım modu size etiketinizin olağanüstü bir kesinlikte gerçek-zamanlı görünümünü sunar. Aynı zamanda Dış veri kaynaklarınızı okuyabilen baskı öncesi modu, size etiketinizin tam olarak neye benzeyeceğinin kesin bir görüntüsünü sunar. Bu özellik, etiket harcamadan hızlı çalışabilmeniz anlamına gelmektedir.
Dış veri kaynaklarınız ile birlikte, baskı öncesi boşa harcanan etiketlerin sayısını azaltır.

Tasarlayıcı Tipyüzleri (Typeface)

BarTender ve Seagull yazıcılarının sürücüleri size sayısız çeşitlilikte font imkanları sunar. Maksimum hız için yazıcınızın fontunu, esnek stiller için Windows fontlarını kullanın. Çoğu yazıcı sürücüleri bugün için yüksek düzeyde bir font çeşitliliği karışımı ve buna uygun baskı performansını yüklemelerini desteklememektedir.

Veritabanı Sihirbazı

Etiket biçimleri, metin dosyaları ( txt ), OLE DB veya ODBC gibi bir veya daha fazla veritabanı bağlantısından veri okumak için tasarlanabilir.
Veritabanı bağlantı ayarları, bir Veri tabanı bağlantı ayarı kullanılarak yapılandırılır.
Koleksiyonda bulunan her Veritabanı türleri, veritabanı türüne özgü ayarları içerir.

Etiket formatı için veritabanı bağlantısı belirtildikten sonra, veritabanı bağlantısından verileri okumak için bir veya daha fazla etiket nesnesi ayarlamanız gerekir.BarTender veritabanı bağlantıları, Print Engine API ve Print Server API aracılığıyla kontrol edilebilir ve değiştirilebilir.Bir etiket biçimindeki kaynak nesneleri için bir metin dosyası veritabanı bağlantısı kullanabilirsiniz. Metin dosyası içeriği bölge, durum ve müşteri gibi şeylere bağlı olarak değişebilir. Bu varyasyonu desteklemek için, Print Engine API veritabanı bağlantısı için kullanılan metin dosyasını dinamik olarak değiştirmeyi destekler.Bir OLE DB veya ODBC veritabanı bağlantısı kullandığınızda, verilere göz atarken kayıt filtrelemesi gerçekleştirmek veya yazdırma zamanında veritabanı kayıtlarını seçmek için özel SQL deyimlerini kullanabilirsiniz. Özel SQL ifadeleri uygulamak için SQLStatement özelliğini kullanın.

Yeni SAP HANA veritabanı bağlayıcısı (New SAP HANA Database Connector)

 • Etiketlemeyi doğrudan SAP HANA veritabanlarında depolanan kurumsal verilerinizle bağlayın,
 • Şirket içi SAP HANA yazılımına ve SAP HANA Cloud veritabanı hizmetlerine erişin,
 • SAP HANA 2.0 SPS 03 ve sonraki sürümleri için destek

Yeni Renk Seçici ve PANTONE® Renkleri İçin Destek

BarTender, BarTender Designer’da renk seçimi için yeni bir arayüz sunar. Renk Seçici BarTender belgeleriniz genelinde renkleri tasarlamayı ve yeniden kullanmayı kolaylaştırır ve aşağıdakiler için destek içerir:

PANTONE® renkleri, HEX değerlerini girme, son kullanılan ve kullanılan mevcut renkleri seçme. Ayrıca şunları da yapabilirsiniz görüntülenen mevcut bir renkten istediğiniz rengi seçmek için yeni damlalık özelliğini kullanın.

Yeni Metin Dönüşümleri

BarTender, metin nesnelerine uygulayabileceğiniz yeni dönüştürmelerden oluşan bir koleksiyon ekler.
Metnin şeklini değiştirin. Varsayılan dönüştürmeyi görüntülemek için nesne araç çubuğundaki Metin’e tıklayın.

Konfigürasyonları gösterildiği gibi yapın ve ardından görüntülenen bir araç ipucunu görmek için dönüştürülmüş bir metin nesnesine işaret edin.

BarTender belgeleriniz için metin nesneleri oluştururken ve düzenlerken deneyiminizi geliştirmek için aşağıdaki özellikleri arayın.

Yeni WYSIWYG Metin Düzenleme Aracı;

Metin nesneleri için yeni bir WYSIWYG ekran üstü düzenleme modu, döndürülmüş ve dönüştürülmüş metin nesneleri için bile bu öğeleri düzenlemeyi kolay ve sezgisel hale getirir. Bunu yapmak için, düzenlemek istediğiniz metni seçmeniz ve ardından değişikliklerinizi girmeniz yeterlidir.

Aşağıdaki örnek, dalga dönüşümü uygulanmış bir metin nesnesinin doğrudan metin nesnesinin kendisinde düzenlenebileceğini gösterir.

Yeni Metin Biçimlendirme Seçenekleri

BarTender 2021’de aşağıdaki yeni metin biçimlendirme seçeneklerini kullanabilirsiniz:

Alt Simge ve Üst Simge

Yeni Metin Sarma ve Otomatik Sığdırma Özellikleri

BarTender, bir nesne içindeki metni kaydırmak ve sığdırmak için yeni bir tasarım deneyimi sunar.

Metin Kaydırma

BarTender, metni birden çok sütuna, bir veya daha fazla nesnenin etrafına, nesnelerin içine, etiket kenarlığının içine ve nesnenin kendi kenarlığının içine (böyle bir kenarlık kullanılıyorsa) saran yeni sarma işlevini destekler. Ayrıca, metni bitişik nesnelerin etrafına da kaydırabilirsiniz.

Otomatik Sığdır

Geliştirilmiş Otomatik Sığdırma özelliği (Otomatik Boyutun yerine geçer) metin nesnelerine şablondaki neredeyse her alana sığma esnekliği sağlar. Otomatik Sığdır’ı kullanarak, metin nesnesi şablonun sınırlarını aşsa bile metni şablonun içine sığdırabilirsiniz. Yazı tipi nokta boyutu, yazı tipi ölçek genişliği, karakter aralığı ve satır aralığı değerleri, bunun yerine göreli yüzdelerle ölçülür.

Mutlak değerler, bu da Otomatik Sığdırma işlevinin karışık nokta boyutlarına sahip nesneler için daha iyi çalışmasını sağlar. Bu değerlerin herhangi bir kombinasyonunu ayarlayarak metni bir nesneye otomatik olarak sığdırabilirsiniz.

Otomatik Sığdır, aynı ayarları kullanarak aynı anda birden çok metin nesnesini otomatik olarak boyutlandırabilmeniz için bir gruptaki nesneler arasında ayarlamalar bağlamayı da mümkün kılar. Bu seçeneği kullandığınızda, yazı tipi görünümünün birden çok alanda tutarlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Örneğin, bir adres etiketi dört ayrı metin nesnesine sahip olabilir. Etikete sığması için nesnelerden birinin yüzde 90 genişliğinde oluşturulması gerekebilir. Bağlantılı ayarlamalar seçeneğini kullandığınızda ve nesneler için aynı grup adını belirttiğinizde, bu yüzde 90 genişlik değeri otomatik olarak diğer nesnelere uygulanır ve hepsinin aynı yazı tipinde görünmesi sağlanır.

Otomatik Sığdır ile Metin Kaydırmayı Kullanma

Düzensiz bir şekle otomatik sığdırma metni gibi gelişmiş senaryoları uygulamak için Otomatik Sığdır ile geliştirilmiş metin kaydırmayı birleştirebilirsiniz.

Örneğin, metni bir şekil nesnesinin etrafına gösterildiği gibi kolayca sarmak için sarma ve Otomatik Sığdırma özelliklerini birlikte kullanabilirsiniz.

BarTender yazılımı, bilgileri, işi yönlendiren etiketlere, barkodlara, RFID etiketlerine, akıllı kartlara ve belgelere dönüştürür. BarTender, dünya genelindeki müşterilerimizin kolay, güçlü tasarım yoluyla güvenliği, güvenliği, verimliliği ve uyumluluğu iyileştirmesine yardımcı olur; talep üzerine hızlı, doğru baskı; kapsamlı sistem kontrolü; basit entegrasyon ve efsanevi teknik destek.
BarTender’in piyasaya sürülmesiyle, etiket işlemlerini tasarlamak, yazdırmak ve yönetmek önemli ölçüde iyileştirildi. BarTender, müşterilerimizden ilham alan yeni özellikler ve iyileştirmelerle en gelişmiş kurumsal etiketleme yazılımıdır. Bu belge, BarTender’daki bazı eklemeleri ve değişiklikleri özetlemektedir.

Geliştirilmiş Tasarım Araçları

Güzel, dinamik etiketler güçlü tasarım araçlarıyla başlar. Bu lansmanla birlikte, müşterilerimizin güzel etiketler oluşturmasını sağlamayı amaçlayan yeni ve yeni bir tasarım araçları seti sunduk. Bu gelişmiş araçlar, müşterilerimizin farklı kaynaklardan veri çekerek güzel ana etiketler, güçlü formlar ve dinamik tablolar oluşturmasını sağlayacaktır.

Yeni Metin Sarma ve Otomatik Sığdırma

BarTender, metni bir nesnenin etrafına kaydırmak veya metni sığdırmak için yeni bir tasarım deneyimi sunar. Bu gelişme, özellikle güzel ve çekici etiketler oluşturmak isteyen müşteriler için yararlıdır.

Formlar içindeki Eylemler

Etiketleme işlemlerini basitleştirmenin ilk adımı, kullanımı kolay formlarla başlar. Eylemler, başka bir BarTender belgesini yazdırmak veya bir e-posta mesajı göndermek kadar basit ya da bir veritabanına yazmak veya döngüsel eylem kümeleri gerçekleştirmek kadar karmaşık olabilir. Artık veri giriş formu ve yeni veri giriş düğmesi kontrolü ve köprü metin nesnesi ile ilgili olaylara yanıt olarak yazdırma sırasında çalıştırmak istediğiniz eylemleri yapılandırabilirsiniz.

Düzen Izgarası ve Tablo Nesneleri

Palet etiketleri ve paketleme fişleri gibi gelişmiş BarTender belgeleri, yerleşim ızgarası ve tablo nesneleriyle kolayca oluşturulur. Düzen ızgara nesneleri, ızgara hücrelerinde bulunan nesnelere yanıt olarak otomatik olarak yeniden boyutlandırılan satırlar ve sütunlarla dinamik tasarımları destekler. Düzen ızgarasına benzer şekilde, tablo nesneleri bir veritabanından veya başka bir veri kaynağından gelen dinamik verileri destekler. Tablo nesneleri, bir sütunun toplam toplamı, ortalaması, kayıt sayısı ve daha fazlası gibi belirli işlevleri destekler.

Geliştirilmiş Veritabanı Araçları

Etiketler yalnızca üzerlerinde bulunan veriler kadar iyidir. BarTender ile, BarTender’ın veritabanlarına bağlanma ve bu veritabanlarından yararlanma biçiminde anlamlı iyileştirmeler yarattık. Desteklenen veritabanı sayısını artırdık, Microsoft Access ve Excel için bağlayıcılarımızı güncelledik ve verileri SQL tabanlı veritabanlarına geri yazma özelliğini ekledik.

Veri Oluşturucu

Veri Oluşturucu, BarTender Suite’te bir veya daha fazla tablo içeren veritabanları oluşturmak ve yönetmek için kullanabileceğiniz yeni bir yardımcı uygulamadır. Verileri bir BarTender belgesine aktarmak istediğinizde, BarTender Designer’da bu veritabanlarına bağlanabilirsiniz. Bu veritabanlarına, Entegrasyon Oluşturucu ve İşlem Oluşturucu dahil BarTender Suite’teki diğer uygulamalardan da bağlanabilirsiniz. Veritabanı tablolarınızı oluşturmak için Veri Oluşturucu’yu kullanarak metin düzenleyici, Access, Excel vb. Harici uygulamaları değiştirebilirsiniz..

Düzen Izgarası ve Tablo Nesneleri

Palet etiketleri ve paketleme fişleri gibi gelişmiş BarTender belgeleri, yerleşim ızgarası ve tablo nesneleriyle kolayca oluşturulur. Düzen ızgara nesneleri, ızgara hücrelerinde bulunan nesnelere yanıt olarak otomatik olarak yeniden boyutlandırılan satırlar ve sütunlarla dinamik tasarımları destekler. Düzen ızgarasına benzer şekilde, tablo nesneleri bir veritabanından veya başka bir veri kaynağından gelen dinamik verileri destekler. Tablo nesneleri, bir sütunun toplam toplamı, ortalaması, kayıt sayısı ve daha fazlası gibi belirli işlevleri destekler.

Geliştirilmiş Veritabanı Araçları

Etiketler yalnızca üzerlerinde bulunan veriler kadar iyidir. BarTender ile, BarTender’ın veritabanlarına bağlanma ve bu veritabanlarından yararlanma biçiminde anlamlı iyileştirmeler yarattık. Desteklenen veritabanı sayısını artırdık, Microsoft Access ve Excel için bağlayıcılarımızı güncelledik ve verileri SQL tabanlı veritabanlarına geri yazma özelliğini ekledik.

Gömülü Veritabanı Tabloları

Artık yeni Gömülü Veri Tablosu Düzenleyicisini kullanarak bir veritabanını bir BarTender belgesine gömebilirsiniz. Bu düzenleyici, aynı veri türleri aralığı ve alan doğrulama seçenekleri dahil olmak üzere, Data Builder yardımcı uygulamasına görünüm ve işlev açısından benzerdir. Bu düzenleyiciyi kullanarak, BarTender belgelerinizde kullanmak için gömülü veri tabloları oluşturabilirsiniz.

Yeni Bağlayıcılar

Veritabanı Kurulum sihirbazını kullanarak bir XML dosyasına bağlandığınızda, şema veya dosyanın yapısını anlamak için XML dosyasını tarayacaktır. Şema bulunamazsa, XSD veya DTD dosya türünde bir şema dosyası sağlamanız istenir. Daha sonra, ana öğeyi ve kullanmak istediğiniz tüm gerekli üst / alt segmentleri tanımlarsınız. Sihirbaz tamamlandığında, XML dosyanız, şablon tasarımınız boyunca nesnelere ekleyebileceğiniz ilgili veritabanı alanlarını veren düzleştirilmiş bir yapıya bürünecektir. Bu yeni XML bağlayıcı, bir BarTender entegrasyonuyla birleştirildiğinde özellikle yararlı olacaktır.

Microsoft Azure SQL Veritabanı.

Microsoft Azure SQL Veritabanı, Microsoft SQL Server veritabanı teknolojisine dayalı ve Microsoft Azure bulut bilişim platformu üzerine kurulu bir bulut veritabanı hizmetidir. İlişkisel verileri bulutta depolamak için kullanılır ve veritabanı yönetimini en aza indirmek için dinamik ölçeklenebilirlik ve entegre optimizasyon özelliklerini kullanır.

Lisans Yönetimi

Geliştirilmiş Yönetim Konsolu tamamlayıcı uygulaması, lisanslar, yazıcılar, ve daha fazlası tek bir yerde kolayca yönetilebilir. BarTender’de BarTender Lisans Hizmeti, Seagull Lisans Sunucusunun yerini alır ve artık yalnızca bir hizmet. Bu gelişmiş lisans yönetimi, kullanıcıların aşağıdakileri yapmasına olanak tanır:
• Yazıcıların ne zaman onaylandığı veya reddedildiği ve hangi kullanıcıların yazıcıyı kullandığı ile ilgili ayrıntıları içeren yazıcı kullanım bilgilerini izleyin
• Hangi kullanıcıların, grupların veya konumların bağlanabileceğini kontrol edin
• Yazıcı grupları oluşturun ve hangi kullanıcıların hangi yazıcılara yazdırabileceğini belirleyin
• Yazıcıların kullanımını engelleyin
• Lisansı bölümlere ayırın

Entegrasyon Oluşturucu

Etiket baskı süreçlerini mevcut iş sistemlerinize sorunsuz bir şekilde bağlayın. BarTender’de, kullanıcı arayüzünü güncellemek, değişkenler için daha iyi destek sağlamak, testleri ve dağıtımı iyileştirmek ve entegrasyonlarınızda yararlanabileceğiniz ek eylemler sağlamak için Integration Builder’da iyileştirmeler yapılmıştır.

Süreç Oluşturucu

Bu yeni yardımcı uygulama, sırayla bir veya daha fazla eylemi çalıştıran özelleştirilebilir işlem dosyaları oluşturmanıza olanak tanır. Bu işlem dosyaları tekrar eden işlemleri otomatikleştirebilir ve Process Builder arabirimini ActiveX, Microsoft .NET Framework SDK, komut satırı arabirimi veya BarTender XML (BTXML) komut dosyası gibi programlama arabirimlerine alternatif olarak kullanabilirsiniz. Process Builder için desteklenen eylemler, Integration Builder’da bulunan eylemlerin aynısını içerir.

Yerel PDF Desteği ve Yazdırma

BarTender artık yerel PDF yazdırmayı destekliyor. Bu iyileştirmeyle, PDF’ler optimize edilir ve üçüncü taraf PDF sürücülerini kullanmaktan daha hızlı PDF oluşturma deneyimi yaşarsınız. Güvenlik ve varsayılan görünüm seçenekleri dahil olmak üzere PDF için dışa aktarma seçeneklerini de belirtebilirsiniz..

Yönetim Konsolu (Administration Console)

Yönetim Konsolu, BarTender Suite içindeki çoğu uygulama için yönetim ve yapılandırma ayarları sağlar.

 • Güvenliği ve kullanıcı izinlerini yönetin
 • Dağıtılan entegrasyonları izleyin
 • Yazıcı lisansını yönetin
 • Yazıcı yeniden yönlendirme senaryoları oluşturun
 • BarTender’a özel varsayılan yazıcılar oluşturun

Veri Oluşturucu (Data Builder)

Veritabanı yok mu? Sorun değil. Kendi veritabanınızı doğrudan BarTender’da oluşturun.

 • Verilerinizi bu sezgisel veritabanı araçlarını kullanarak depolayın ve yönetin,
 • BarTender tasarımlarını Veri Oluşturucu veritabanı dosyalarınıza bağlayarak dinamik belgeler oluşturun,
 • Görüntüleri içeren Veri Oluşturucu veritabanı dosyalarında çok sayıda veri türünü kaydedin,
 • Veri Oluşturucu veritabanı dosyasına birden çok tablo ekleyin.

Geçmiş Gezgini (History Explorer)

Geçmiş Gezgini, kuruluşların gelecekteki iş kararlarını yönlendirmeye yardımcı olacak günlüğe kaydedilen verileri gözden geçirmesine olanak tanır.

 • Geçmiş yazdırma işi günlüklerini, hata mesajlarını, yazdırma durumunu görüntüleyin ve işleri yeniden yazdırın,
 • Etiketlerin görüntüleri ve oluşturulmuş olabilecek tüm yazdırma işi mesajları dahil olmak üzere günlüğe kaydedilen bilgileri görüntüleyin,
 • Günlüğe kaydedilen bilgiler dışa aktarılabilir veya yazdırılmış bir rapora dönüştürülebilir.

Yeniden Tasarlanan Baskı İstasyonu (Redesigned Print Station)

Basitleştirilmiş baskı arayüzleri, üretim hızını artırır ve insan hatalarını azaltır. Print Station’ın yapılandırılabilir arayüzü size her ikisinde de iyileştirmeler sağlayacaktır.

 • Geliştirilmiş performans ile aerodinamik modern kullanıcı arabirimi ‘’UI’’,
 • İşaretle ve tıkla yazdırma — belgeleri hızla bulun, yazıcıları seçin, verileri girin ve yazdırın,
 • Geliştirilmiş bağımsız kiosk modu (Microsoft Windows 10 kiosk modu kullanılarak),
 • Baskı operatörlerinin daha verimli çalışmasına yardımcı olacak yeni gruplama ve sıralama seçenekleri,
 • BarTender’ı baskı ortamınıza daha sorunsuz bir şekilde entegre etmek için markanızı kendi logolarınız ve renk düzenlerinizle özelleştirin,
 • Üretim için BarTender belgelerini incelemek ve onaylamak üzere Librarian iş akışı durumları aracılığıyla dosyalara erişin ve ilerletin (Enterprise Edition).

Entegrasyon Oluşturucu (Integration Builder)

Entegrasyon oluşturucu, etiket yazdırmayı otomatikleştirmek için iş sistemleriyle güçlü entegrasyonlar oluşturur.

 • İhtiyaçlarınızı karşılayan bir entegrasyon oluşturun,
 • BarTender etiket yazdırmayı ERP, WMS veya diğer iş sisteminizle entegre ederek etiket üretimini otomatikleştirin,
 • SAP, Oracle, Infor, Epicor ve daha fazlası.

Entegrasyon İş Akışı (Integration Workflow)

İş Akışı Tasarımcısı nesnelerini kullanarak iş akışınızın adımlarını özelleştirebilirsiniz. Tasarım tuvaline bir nesne eklediğinizde, eklediğiniz nesnenin türüne göre adlandırılan ve nesnenin özelliklerini yapılandırmak için kullanabileceğiniz karşılık gelen bir özellikler bölmesi görüntülenir.

Yeniden Yazdırma Konsolu (Reprint Console)

Yeniden Yazdırma Konsolu, önceden basılmış belgelerin aynı kopyalarını kolayca yeniden yazdırmanıza olanak tanır.

 • Tüm bir etiket grubunu yeniden yazdırın veya yeniden yazdırmak için partiden tek tek etiketler seçin ve seçin,
 • Kolay tanımlama için basılı etiketlerin küçük resimlerini görüntüleyin,
 • Yüksek düzeyde düzenlenmiş ortamlar, doğruluğu kontrol etmek için etiket yazdırma geçmişini görüntülemenin bir yolunu gerektirir,
 • Örn. Tıbbi cihaz üreticileri

Süreç Oluşturucu (Process Builder)

Süreç oluşturucu, kod yazmayı bilmeden etiket yazdırma uygulamaları ve tek tıklama işlemleri oluşturmanıza olanak tanır.

 • Tek bir düğmeye basarak birden çok BarTender belgesini yazdırabilen bir dizi işlem oluşturun,
 • Bir veya daha fazla BarTender belgesini yazdıran eylemler oluşturun,
 • Kullanıcı girdisine veya seçimlerine yanıt olarak istenen yazıcıyı değiştirin.

Yazıcı Yöneticisi (Printer Maestro)

Yazıcı Yöneticisi, ağınızdaki yazıcıları ve yazdırma işlerini izlemek için uygun bir yol sunar.

 • Ağınızda bulunan yazıcıların canlı durumunu görüntüleyin,
 • Etkin, yakın zamanda tamamlanan veya iptal edilen yazdırma işlerini görüntüleyin,
 • Olayları görüntüleyin ve yazdırma hatası gibi yazıcıyla ilgili olaylar için uyarılar oluşturun,
 • Yazıcıyla ilgili envanterin takibini yapılandırın.

Print Portal ile Uzaktan Yazdırmaya Genişletilmiş Erişim (Expanded Access to Remote Printing with Print Portal)

Doğrudan bir tarayıcıdan veya mobil uygulamadan bağlı herhangi bir yazıcıya güçlü web tabanlı yazdırma.

Anywhere-Printing
 • Print Portal artık BarTender Professional, Automation ve Enterprise Edition müşterileri tarafından kullanılabilir,
 • Web tarayıcısı aracılığıyla herhangi bir cihazdan anında etiket seçin ve yazdırın,
 • Belgelerin ve etiketlerin bulunmasını kolaylaştırmak için klasör görüntülerini ve renklerini özelleştirin,
 • Gelişmiş güvenlik özellikleri ayarlarıyla güvenliği artırın,
 • Genişletilmiş, daha ayrıntılı yönetici denetimleriyle ayrıntılı kullanıcı izinlerini yönetin,
 • BarTender veri giriş formlarını kullanarak gerçek zamanlı olarak veri ekleyin / işleyin,
 • Bir Baskı Portalı sitesi ile otomatik olarak kimlik doğrulama,
 • Doğrudan Android cihazınızdan Bluetooth veya IP yazıcılara yazdırın,
 • Doğrudan iOS cihazınızdan IP yazıcılara yazdırın,
 • BarTender güvenlik kontrolleri, etiketlere ve belgelere erişimi ve izinleri izler.

Bartender Mobil Uygulaması (BarTender Mobile App)

İstediğiniz Yerde, İstediğiniz Zaman, İstediğiniz Cihazdan Yazdırın

Etiketleri, barkodları, belgeleri ve RFID etiketlerini tasarlamak, yönetmek ve yazdırmak için en çok kullanılan yazılım olan BarTender®’ın gücünü temel alan BarTender Mobil Uygulaması, gelişmiş mobilite ve erişilebilirlik sunar. İster üretimde, ister depolamada, ister perakende satış mağazasında veya sahada olsun, etiket baskısını doğrudan işinizi olumlu yönde etkilemek için etiketleri kullanan kişilerin eline verir.

BarTender Mobil Uygulamasını, mobil iş gücünüz tarafından kullanılan herhangi bir Android veya iOS cihazına yükleyin.

Any-Device

İşin Kaynağında Yazdırın  (Print At The Source Of Work)

Operatörlerinize formlar ve önceden tanımlanmış veri girişi seçenekleri sunarak gereksiz adımları ve maliyetleri azaltın ve etiket doğruluğunu artırın.

Karlılığı Artırın  (Increase Profitability)

Mobil, yerinde, gerçek zamanlı baskının sunduğu esneklik sayesinde, kârlılığınızı etkileyen üretkenlikteki gelişmeleri göreceksiniz.

Hızlı Benimlendirme Eğitim Maliyetlerini Düşürür  (Speedy Adoption Lowers Training Costs)

Sizin ve ekiplerinizin her gün kullandığı mobil cihazlarda çalışır ve kutudan çıkar çıkmaz tanıdık ve sezgisel hale gelir.

android
ios

BarTender Mobil Uygulaması, Android 10.0 veya iOS 15 veya sonraki sürümlere sahip büyük üreticilerin herhangi bir mobil cihazında çalışır ve endüstri lideri yazıcılarda yazdırmayı destekler.

Kütüphaneci (Librarian)

Kitaplık, birden çok kullanıcının BarTender belgelerinin depolanmasını ve revizyonunu birlikte ve güvenli bir şekilde yönetmesine olanak tanır.

 • Belgelerin ve etiket tasarımlarının revizyonu için yapılandırılabilir bir iş akışı oluşturun,
 • İş akışı içinde bireysel kullanıcılara veya gruplara roller atayın,
 • İş akışından geçen belgelere “Yayınlanmış” belgeler denir,
 • Yayınlanan belgeler üretime hazırdır.

Yeni BarTender REST API (New BarTender REST API)

REST-API
 • Etiket yazdırmayı otomatikleştirmek için REST API aracılığıyla kapsamlı bir BarTender eylemleri grubuna erişin,
 • BarTender ve kurumsal uygulamaları, YAML ve JSON gibi formatlarda komut dizileriyle entegre edin,
 • OpenAPI belgelerini kullanarak BarTender REST API’sinin nasıl kullanılacağını hızla anlayın,

BarTender Özellikler Tablosu Karşılaştırmalar

Aşağıdaki WEB adresine girdiğinizde log into our BarTender Partner Portal kısmına tıklayarak yeni açılan sayfada KAYDOL seçeneğine mail adresinizi ve portal için gerekli şifrenizi oluşturduktan sonra alt kısımdaki KAYDOL butonuna basarak üyelik işlemini başlatmanız gerekmektedir.

Mail adresiniz gelen üyeliği onaylama mailindeki KABUL (ACCEPT) butonuna bastığınız da yeni açılan sayfada üyelik için gerekli alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Bu işlemler bittikten sonra yeni açılan sayfada İNDİRMELER kısmından programı indirebilir veya 30 günlük demo ürün anahtarını alabilirsiniz ve Bartender kuruluşunu kendiniz yapabilirsiniz.

Portal ve Bartender kuruluşu için yardım etmemizi isterseniz 09:00 ile 17:30 arası size yardımcı olabiliriz.

Bartender indirmek için Portal Web Adresi: https://www.seagullscientific.com/partners/

error: İçerikler korunmaktadır!