Blog

Etiket Fiyatları

Etiketler özellikle mağazacılık sektöründe işletmelerin en fazla talep ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Bir ürünün etiketi sürekli değişmekle beraber yeni ürünlerin de mağazalarda yerlerini almalarıyla etikete duyulan ihtiyaç hiçbir zaman önem kaybetmemektedir.

Diğer yandan dijital teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte etiketlerin barkod okuyucular vasıtasıyla pratik bir şekilde basılan malzemeler haline gelmeleri bu anlamda ürünün toptan olarak ve çeşitlere ayrılarak hizmete sunulmasına ön ayak oluşturmuştur. Bu noktada baskısız etiket gibi ürünler özellikle depolama olarak büyük iş hacmi olan firmalar için bire bir özellik taşırlar.

Etiketlerin Kalitesi

Etiketler de elbette hem ihtiyaca göre hem de kullanılan malzemeye göre birtakım çeşitlere ayrılır ve bu doğrultuda da bir kaliteye sahiptirler. Baskılı etiket özellikle sabit kodları ve belirtileri etiketler üzerinde kullanan firmalar için “default” özellikte hazırlanırken lazer cihazlar yardımıyla ek bilgiler etiketler üzerine işlenir.

Elbette etiketler arasında seçim oluştururken bunların arasında da bir fiyat araştırması yapmak zorunludur. Bunun için etiket üreticileriyle iletişime geçmenizde fayda vardır.

Bu gönderiyi paylaş


error: İçerikler korunmaktadır!