Blog

Demirbaş Etiket Kullanımı

Demirbaş etiket, etiket sektöründe en çok kullanılan ve adını en fazla duyduğumuz etiket türlerinden biridir. Bu etiket, soğuğa da sıcağa da oldukça dayanıklıdır. Zorlu şartlarda bile kolayca deforme olmaz ve uzun yıllar yapıştırıldığı yerde kalır.

Demirbaş etiketin amacı, yapıştırıldığı yerde garanti sağlamaktır. Yani bu etiketi o bölgeden ayırmak çok zor olacaktır. En zor şartlarda bile özelliğini sürdüren demirbaş etiket, gücünü özel yapışkanından almaktadır.

Barkod Etiketin Özellikleri

Demirbaş etiket, yapı olarak barkod etikete benzemektedir. Barkod etiket, genelde ürüne ya özel olarak yapıştırılır ya da bizzat ürün üzerinde yer alır. Bu bağlamda farklı türleri bulunan barkod etiketin amacı ise her ürünü kodlamak ve birbirinden ayrıştırmaktır.

Etiketler, günlük yaşamda çok işimize yaramaktadır. Bazı firmalar için etiket seçimi daha da önemlidir. Bu firmalar, özel üretim yapan tedarikçi firmalardan etiket hizmeti alırlar. Uzun vadeli bir anlaşma, her iki firma için de en iyisi ve en ideali olacaktır. Kaliteli etiket firmaları, seçim açısından her zaman birkaç adım önde yer almaktadırlar.

Bu gönderiyi paylaş


error: İçerikler korunmaktadır!